Müşteri Hizmetleri

Mobilya sektöründe uluslararası değere sahip, yenilikçi ve global bir dünya markası olma vizyonu ile 1995 yılında kurulan SELECTA MOBİLYA, yaptığı yatırımlar ve uyguladığı başarılı stratejiler ile alanında sayılı firmalardan biri haline gelmiştir.

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

Facebook Takip
Twitter Takip
İnstagram Takip
Youtube Takip

Bize Whatsapp’tan ulaşın

Whatsapp Sipariş Hattımız

Mail Adresimiz

bilgi@selectamobilya.com

İletişim Hattımız

İletişim Hattımız

Sıkça Sorulan Sorular

Evet, neredeyse her mobilya takımında parçaları ayrı ayrı alabilirsiniz. Parça fiyatlarını ürün detaylarında görebilirsiniz.

Koleksiyonumuzda bulunan ürünlerin çoğunda renk değişimi yapılabilmektedir. Seçtiğiniz ürünün rengini, o ürüne ait renk kartelasından zevkinize uygun olanla değiştirebilirsiniz. Aynı zamanda farklı kumaş seçenekleri de tercih edebilirsiniz.

Mobilyalarımız ahşap, mdf, yonga levha, lake ve parlak lake gibi malzemeler kullanılarak üretilmektedir. Kullanılan malzeme türü, üründen ürüne farklılık göstermektedir. Seçtiğiniz ürünün malzemesi hakkında detaylı bilgiyi, internet sitemizin ürün sayfasındaki açıklama bölümünde bulabilir ya da mağazalarımızda müşteri temsilcinizden edinebilirsiniz.

Ürünlerimizin birçoğunda renk değişimi ücretsiz olarak gerçekleştirilmektedir. Bununla birlikte kimi özel tasarım ürünlerde renk ve kumaş değişikliği için ekstra bir ücret ödenmesi gerekebilmektedir. Seçtiğiniz ürünle ilgili ücretsiz renk ve kumaş değişimi konusunda, satış danışmanlarımız size yardımcı olacaktır.