Kurumsal

Yaşsöğüt Mobilya İmalat ve Dekorasyon San.Tic.Ltd.Şti mobilya ve ahşap ürünleri üretimi yapmak üzere 1980 yılında kurulmuştur.

Kuruluşunu takip eden yıllar özellikle toplu konut sektörüne ağırlık vermiş¸ ahşap işleri ve dekorasyon konularında 2000'i bulan toplu konut projesine hizmet vermiştir. 1990 yılında yaptığı yatırımlarla özellikle mutfak ve banyo imalatına odaklanmıştır. Postforming ve softforming üretim imkanlarına da sahip olan Firma¸ bilgisayar destekli teknolojilerle ileri boyutlara taşıdığı kalitesi ve sağladığı müşteri memnuniyeti ile kısa sürede sahasında önde gelen üreticiler arasına girmeyi başarmıştır.

Kocaeli Gebze'deki 5000 m2 yi bulan üretim alanında yıllık 50.000 m2 mutfak ve banyo mobilyası üretim kapasitesine sahiptir.

Yaşsöğüt Mobilya İmalat ve Dekorasyon San.Tic.Ltd.Şti ¸ SELECTA Mutfak ve mobilya markasıyla her yaştan ve kuşaktan büyük ilgi ve beğeni toplamaktadır.

Tasarımlarında farklılığa ve yenilikçi olmaya büyük özen gösteren Selecta¸ kalitesiyle de aranan bir marka olmuştur. Bu kalitenin arkasında üretim süreçlerinde kullanılan teknoloji ve detaylara verilen önem büyük rol oynamaktadır.

Sürekli yenilenen ve güncel beklentileri karşılamakta büyük başarı yakalayan Selecta Mutfak ve banyo ürünleri Avrupa Ülkelerinde de her geçen gün artan bir taleple karşılaşmakta ve yurtdışına da ihraç edilmektedir.