DEKORASYON

​Merhaba,

Selecta Mobilya Kalitesi, 40 yıllık bir sektörel tecrübeye sahip olmamız ve bu tecrübemizi yıllar içinde sektöre bağlı kalarak fikirlerimizi ve zamanın trendleri doğrultusunda evrimleştirmemizden ileri gelmektedir. selecta mobilya dekorasyon konusunda ciddi projelere imza atmanın haklı gururunu yaşamaktadır.

Küçük bir çocuk odasını dekore ederek bir minik kalbi mutlu edebildiğimiz gibi yüzlerce kişinin konakladığı büyük bir oteli de sıfırdan anahtar teslim dekore etmekteyiz.

Mobilyaları özel ve ihtiyaca uygun tasarladığımız gibi mekanları da ihtiyaçları doğrultusunda şekillendirmenin vazgeçilmez olduğunu biliyoruz.

Bahçesinden girdiğimiz bir evin terasından çatısına elektriğinden alt yapısına kadar uzanan kaba işlerinden ince işçiliğine kadar bir çok dalda yılların tercübesiyle dolu ustalarımızla özenle ve doğru şekilde fizibilite edip hızlı bir şekilde çözüm üretiyoruz. Tabii ki sanatsal ve keyifli dokunuşlar yapıyor ve bunu işin sonunda sizleri mutlu ettiğimiz gösteren yüzünüz deki tebessüm den anlıyoruz.

Biliyoruz ki bizim için alınan her iş çok önemlidir çok değerlidir.
Yaş Söğüt - Selecta Mobilya'nın
iç ve dış dekorasyonla ilgili yapmış olduğu referansları incelediğiniz de doğru yere geldiğinizi hissedeceksiniz.

Selecta Mobilya
Güven, Tecrübe, Samimiyet...

DIŞ DEKORASYON ÇALIŞMALARIMIZDAN ÖRNEKLER

İÇ DEKORASYON ÇALIŞMALARIMIZDAN ÖRNEKLER

SİZ ZAHMET ETMEYİN BİZ SİZİ ARAYALIM